ГНІЙ КОРОВ´ЯЧИЙ, КУРЯЧИЙ

Доставка органічних добрив для дачних ділянок, городів для вирощування екологічно чистих продуктів. Купити гній, перегной коровий, курячий послід з доставкою можна у нас, зателефонувавши на вказаний номер.

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ

Пн - Пт8:00 — 20:00
Сб - Нд9:00 — 18:00

Гній перегній з доставкою!

Гній коро´чий

500Гртона
  • Доставка від 5 тон

Курячий послід

350Гртона
  • Доставка від 5 тон

Чорнозем

250Гртона
  • Доставка від 5 тон

Гній, перегной коровий

Гній коро´чий, продаж з доставкою автомобільними нормами до Василькова, Київ і передмістя.

гній

Коров´я гній

Гній - найважливіше органічне добриво. У його складі знаходяться всі основні поживні речовини, необхідні рослинам, тому його називають повним добривом. Гній - важливе джерело елементів живлення рослин, його використання має велике значення для регулювання кругообігу речовин в землеробстві, збереження і підвищення вмісту гумусу в грунтах. Вказуючи на величезне значення гною, Д. Н. Прянишніков писав: «Як би не було велике виробництво мінеральних добрив в країні, гній ніколи не втратить свого значення, як одне з найголовніших добрив в сільському господарстві ».

Численні досліди науково-дослідних установ і практика передових господарств показують, що підвищення врожайності сільськогосподарських культур, особливо в Нечорноземної зоні, в значній мірі залежить від кількості і якості застосовуваного гною, правильного його зберігання і використання За даними наукових установ Нечорноземної зони, середні норми гною (20-30 тонн 1 гє) дають в рік внесення наступні середні надбавки урожаю (ц на 1 гє)- зернових 6-7, картоплі 60-70, коренеплодів і силосних культур - 150 200. При правильному використанні гній дає високий ефект у всіх зонах країни і на всіх типах грунтів.

Гній підвищує врожай сільськогосподарських культур не тільки в рік внесення, але і значно післядія. досліди показують, що 20-30 т гною забезпечують сумарну надбавку врожаю 4-5 культур сівозміни, рівну в перерахунку на зерно 20-30 ц з 1 гє, тобто кожна тонна внесеного в грунт гною дає за час його дії прибавку врожаю сільськогосподарських культур, рівну 1 ц зерна. Залежно від технології утримання тварин одержують підстилковий і без підстилковий (напіврідкий і рідкий) гній, який різниться за складом, способам зберігання і використання.

Курячий послід

Продаємо курячий послід, курячий гній з доставкою.

kurinyiy-pomet

Курпомет з доставкою

Загальновідомо, що курячий послід – цінне концентроване органічне добриво. У ньому містяться всі необхідні для живлення рослин елементи, причому в сприятливому кількості і поєднанні. Органічні сполуки посліду перетворюються в легкозасвоюючу для рослин форму з додатковим накопиченням азоту, в результаті діяльності мікроорганізмів, здатних засвоювати його навіть з повітря. Загальновідомо, що за дією на врожай послід ближчий до мінеральних добрив ніж до гною. Але наслідки його краще в порівнянні з мінеральними добривами, так як частина азоту в ньому перебувати в органічній формі і постійно переходить в доступне для рослин стан.

Велика частина фосфору в посліді представлена ​​органічними сполуками, практично не закріплюється в грунті у вигляді фосфатів заліза, алюмінію або кальцію, а в міру мінералізації органічної речовини засвоюється рослинами. Тому фосфор посліду використовується краще в порівнянні з фосфором мінеральних добрив. Підвищення екологічно чистого врожаю різних СГ культур від 15 до 20 тон 35%. Внесення чистих і нешкідливих для людини добрив отриманих в результаті глибокої переробки посліду. Крім цього використання пташиного посліду підвищує активність мікробіологічних процесів в грунті і забезпечує стабільне збільшення врожаю протягом 2-3 років.

Доставка чорнозему

Чорнозем польовий, луговий з доставкою.

чорнозем

Доставка чорнозему

Чорнозем в своєму складі має велику кількість гумусу, який і визначає його прекрасні родючі властивості. До складу чорнозему входить: фосфор, азот, сірка, залізо і велика кількість інших корисних речовин, необхідних вирощування різних культур.

якісний чорнозем, родючий грунт підходить для саду та городу, ціна чорнозему залежить від обсягу і місця доставки, ми робимо доставку чорнозему по Києву та Київській області, а конкретно Васильківський і Обухівський район.

При замовленні чорнозему уточніть для яких цілей ви хочете його використовувати, якщо це сад і город вам необхідний родючий грунт, якщо ви вирішили обмежиться газоном і клумбами з квітами вам досить звичайний чорнозем, наприклад польовий.

польовий чорнозем – видобувається з полів, Васильковского, Білоцеркоского району. Польовий чорнозем чудової якості: чорний, розсипчастий, родючий,без всяких домішок – справжній Український чорнозем.

Луговий чорнозем - видобувається природно на луках, територіально в Васильківському районі, родючий грунт дачники і садівники люблять використовувати для посадки овочів і фруктів, в теплицях і парниках