Вантажоперевезення з гідроборт MAN 5 – 10 тон (фургон + тент)

Грузоперевозки гидроборт

Замовити вантажоперевезення в Києві за найнижчими Тарифів: 350 г / год
Мінімальне замовлення 3+1 За місто: 16 c / км
Вантажоперевезення за місто оплачуються в обидва кінці за км.
Передмістя за Окружний Дорогий: Тариф + 1 год
Бориспіль, Бровари, Васильків : Тариф + 2 годин

Розміри: 6,5 х 2,45 х 2,55 м
Об `єм: 40 куб. м
Гідрокартон – 1000 кг
Місткість: 15 євро піддон.

Вантажоперевезення з гідробортом

Приватні підприємці, основні наші клієнти вони вибирають перевіреного перевізника, ми виконуємо вантажоперевезеннями автомобілем з гідроборт по Києву і області. Наша компанія дорожить своїми клієнтами, і пропонуємо перевезення на найвигідніших умовах. Один з найбільш затребуваних вантажівок для перевезення вантажів масою до 5 тонн є MAN L2000. автомобільні вантажоперевезення на MAN вантажопідйомністю 10 тонн з гидроліфтом - найшвидший і надійний спосіб доставити вантаж в будь-яку точку Києва і Київської області.

Перевести вантаж масою 5 тонн є звичайною завданням для професіоналів, ми організуємо будь-які види вантажоперевезень. Для перевезення такого обсягу однієї «Газель» недостатньо, а наймати 2-3 автомобіля подібного типу не вигідно. Потрібно вибрати автомобіль з більшою вантажопідйомністю, в зв'язку з цим єдино правильним рішенням буде вибір п'яти тонника. Габарити 5-тонного MAN-на, не поступаються десятитонного КамАЗу, при цьому вантажівка має високу маневреність і практичністю в великому мегаполісі і передмісті. Замовити автоперевезення з гідро - правильне рішення при виборі вантажного автомобіля для перевезення вантажу середньої маси. MAN з гідравлічним бортом, цей комфортний і надійний автомобіль для вантажоперевезень по міських вулицях, доставить Ваш вантаж в найкоротші терміни в цілісності і без затримок. Переваги даного автомобіля в першу чергу, обумовлена ​​наявністю двигуна середньої потужності, що значно економить паливо, пропорційно зменшуючи вартість оренди даного автомобіля. Вантажівка постійно проходять технічний огляд, завдяки чому гарантована безпека абсолютна і надійність в експлуатації.

Вантажоперевезення на MAN 5 з гидроліфтом - це ще й можливість з економити на вантажно-розвантажувальних роботах, виконавши роботу малими силами в найкоротші терміни. Гідрокартон, встановлений на вантажівку MAN, володіє вантажопідйомністю достатньою для підняття 1000 кілограм вантажу, розмір кузова дозволить завантажити 15 євро піддон.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів