Головна / Блог, сторінки записи / Послуги / Доставка піску річкового та яружного Київ і область

Доставка річкового та яружного піску

Доставка песка

Пісок річковий, яружний з доставкою в місто Київ і Київської області. Виконуємо доставку власним транспортом, доставка в день подачі заявки. Доставимо машину піску типу ЗіЛ 5-6 тонн або КамАЗ 10 – 20 тонн в будь-яку точку в місті Києві. Надамо професійну консультаційну підтримку і допоможемо оформити замовлення. Зателефонуйте або залиште заявку через сайт!

Роль піску в будівництві

Доставка річкового та яружного піску. Пісок - всюдисущий і легкодоступний. Це один з найцінніших ресурсів, відомих людству і супроводжуючий його з самого початку. Без піску ми не можемо уявити собі роботу в будівництві. Цемент, асфальт, розчин і скло - це лише деякі з продуктів, створених пісками різного виду. Видобуток, продаж і доставка піску - це величезна проблема не тільки для будівельної галузі, але і для навколишнього середовища.

Читайте далі, щоб дізнатися все про роль піску в будівництві.

застосування піску

В якості одного з найбільш важливих матеріалів у будівництві необхідний пісок для виробництва бетону. Завдяки точній обробці кількості піску в бетоні ми можемо впливати на його щільність, завдяки чому ми отримуємо різні типи сумішей.

Завдяки застосуванню в розчинах, пісок дозволяє ефективно поєднувати будівельні елементи, такі як цеглини або блоки. Крім того, розчин дозволяє заповнити порожнини і запечатати всю структуру.

У металургії пісок є основним компонентом скла. Увага! Для виробництва скла використовується спеціальний кварцовий пісок. гравій, використовуваний в будівництві, не підходить для цього процесу. Відповідна оцінка і параметри піску дозволяють отримати скло для високоякісних вікон. Під час термообробки при температурі близько 1500 градусів пісок перетворюється в напіврідку масу, готову до обробки. У сучасному будівництві міцність скла є гарантією якості і довговічності будівлі. Все це починається з скромного піску.

Якою б не була галузь, хороший пісок визначає міцність і міцність елемента або суміші, виготовленої з неї.

Види піску в будівництві

Всі види будівельних робіт з використанням піску повинні використовувати стандарт з відповідними параметрами, адаптованими до специфіки робіт. Класичний поділ піску в будівництві засноване на його розмірі. Тому ми розрізняємо:

митий пісок

Проводиться промиванням піску в шахті 0-2 мм. Він характеризується високим вмістом так званих кремнезему, що змушує його охоче використовувати в будівництві. Ідеально підходить для будівельних розчинів, високоякісних бетонних сумішей і різних видів бетонних аксесуарів.

пісок іЦемент гркоментувати

Широко використовується при будівництві автомагістралей і очисних споруд у вигляді фільтруючих шарів. Класичний агрегат для підкладок в складних будівельних об'єктах. Відмінний матеріал для фундаменту під фундаментом. Гранулярність пісковика коливається від 0,075 мм до 63 мм в залежності від розміру додавання породи.

Як пісок впливає на якість бетону?

Пісок, використовуваний в будівництві, являє собою невеликий розмір, який повинен проходити через сито з розміром осередку 2 Цемент 2 мм. Діаметр зерен піску змінюється, що робить бетон більш щільним. Використовуючи дрібний пісок, ми отримуємо з'єднання гладкого типу або останній шар цементноізвесткових розчинів.

Якість бетонних сумішей багато в чому визначає довговічність і міцність елементів і виготовлених з нього збірних елементів. Тому дуже важливо, щоб бетонна суміш мала відповідні параметри. зазвичай компанії, що пропонують конкретні продажу, ретельно вибирають правильні пропорції інгредієнтів і піклуються про своє високій якості. Це часто визначає репутацію виробника і результати продажів.

Кожен хороший бетонний завод гарантує, що їх пісок не має в складі глини, тому що цементна паста не має доступу до частини зерен заповнювача, так що бетон або розчин не мають необхідної міцності, герметичності і довговічності.

Як перевірити якість будівельного піску?

При покупці піску або готової бетонної суміші ми можемо бути впевнені, що сам професійний бетонний завод перевіряє якість розчину. Найпопулярнішим методом контролю якості піску є органолептика, класичне сенсорне дослідження. Пісок, використовуваний при виробництві бетонів, не може стати брудним або мати неприємний запах. Присутність цих факторів вказує на вміст забруднюючих пісок речовин і дискваліфікує їх для використання в будівництві.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів