Автомобільні вантажоперевезення

Автомобільні вантажоперевезення, доступні вантажоперевезення за низькими тарифами. Доставка різних вантажів по місту Київ та Області!

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Автомобільні вантажоперевезення!

Автомобільні вантажоперевезення в місті Київ та Області.
Дешеві вантажоперевезення по Києву та Київській області з гарантією високої якості і оперативності виконання робіт. Ви можете розрахувати транспортні витрати і замовити недорогі послуги вантажоперевезень в Києві або по області і бути впевненим, що все буде виконано у встановлені терміни, з гарантією збереження майна. З нами співпрацюють багато столичних транспортних компаній, замовляють для автомобільних вантажоперевезень 5 тонні, 10 та 20 тонні машини. Основний напрямок транспортних послуг – доставка будівельних матеріалів фасованих в мішки, так і насипних з кар'єра, пісок і щебінь. Перевезем меблі, якісно виконаємо квартирний або офісний переїзд. Допоможемо позбутися старих речей, непотрібного мотлоху, старих меблів, комп'ютерної та побутової техніки.

Автомобильные грузоперевозки

Вантажоперевезення з гідробортом

Оренда машини з гідробортом

В наявності компанії є автомобілі c гідравлічним бортом вантажопідйомністю 5-10 тон. Ви можете замовити гідроборт для переїзду або перевезення вантажів і меблів. До ваших послуг цілодобова оренда машин MАН з гидроліфтом. Обсяг кузова від 40 до 20 тон 60 м3. Ширина кузова 2,45. Висота 2,55. Довжина кузова 6-8м. Навантаження бічна, задня.

ціна 350 грн/год

Автомобильные грузоперевозки

Вантажоперевезення бортовою машиною до 5 тон

Бортові перевезення 2 – 5т

Маємо в своєму розпорядженні власний парк бортових автомобілів. На сьогоднішній день вантажоперевезення з відкритим кузовом – один з найбільш зручних і затребуваних видів доставки вантажу. Особливо це необхідно для вантажів, які вимагають заднє, верхнє або бічнє вантаження-вивантаження. Довжина кузова: 3 – 6м. Ширина кузова: 2,1 – 2,45м. Висота борту: 0,70 – 1,5м. Вантажопідйомність: 3,5 – 5 тон. Вартість від 250 грн/год

Автомобильные грузоперевозки

Вантажоперевезення Спринтер

Вантажоперевезення Спринтер вантажний

Прийнятні ціна на оренду вантажного Спринтера, німецького якості збірки автомобіль Мерседес, з відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками - що помітно відрізняє по багатьом параметрам перевезення німця від автомобілів побратимів в цьому класі від інших виробників. Довжина кузова: 3-4м. Ширина кузова: 1,8м. Висота: 1,8м. Вантажопідйомність: 1,5 тони Вартість від 200 грн./год

Автомобильные грузоперевозки ГАЗель

Вантажоперевезення від 1.5т

Перевезення вантажівкою під тентом

Якщо ви вирішили замовити вантажівку під тентом Mersedes, то ви отримуєте якісну роботу і, при цьому, низьку вартість. Ми допоможемо підібрати найбільш підходящу машину для вашого вантажу, складемо маршрут і скоординуємо все його часові відрізки. Довжина кузова: від 3 до 6м. Ширина кузова: 1,8 – 2,45м. Висота: 1,7 – 2,30м
Вантажопідйомність: від 1,5 – 5т. Вартість від 195 грн/год

Автомобильные грузоперевозки самосвал

Вантажоперевезення МАЗ 20 тон

Оренда самоскидів ЗіЛ, КамАЗ, МАЗ

При доставці сипучих матеріалів зручним рішенням є використання самоскида. Оренда самоскида підходить для будівельних організацій, яким потрібна своєчасна доставка щебеню, піску, бутового каменю, відсіву та інших сипучих матеріалів на об'єкт. Вантажопідйомність: 5-10-20 тон. ціна 400 грн/год

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

Гарантуємо найдешевші автомобільні вантажоперевезення по Києву, Київської області. Ви можете бути в нас впевнені, нам довіряють найцінніше, тому що:

  • Найнижчі тарифи – підбере оптимальний варіант перевезення

  • Ввічливі вантажники – дбайливо поставляться до Вашого майна

  • Надійний автотранспорт – є дозвіл на в'їзд в центр Києва

Ми виконуємо вантажні перевезення з Києва по областям України, оскільки для кожного замовлення підбирається транспорт потрібної вантажопідйомності, місткості і конфігурації…

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

Організуємо квартирний, офісний переїзд з невід'ємним розумінням того, що Ваш час - це Ваші гроші. Ми в найкоротші терміни запропонуємо вам раціональний і чіткий план проведення робіт, а також вирахуємо повну їх вартість. З нами Ви можете бути впевнені, що Наші вантажники з властивою їм акуратністю і професіоналізмом розберуть меблі і упакують її.

Якщо ваша квартира велика (обсяг роботи великий), то для оцінки вартості робіт ми безкоштовно надішлемо нашого фахівця. У будь-якому випадку ви можете бути впевнені в професіоналізмі і злагодженій роботі всього нашого колективу, результатом якої стане якісний переїзд Вашої квартири або офісу.

Найдешевша перевезення меблів і речей - при замовленні машин до 3 тон, типу Газель, Мерседес . Гарантія високу якість послуг, дозвіл для в'їзду в центр Києва. Для більшого переїзду, в нашому арсеналі є автомобіль МАН з гідро, вантажопідйомністю 5 тон. 40 м3. Обсяг кузова 40 метрів кубічних.

Вивіз сміття - це завдання для спеціальних організацій, особливо при наявності великого обсягу скупчився сміття. Актуальним це питання стає після ремонту приміщень. Вивіз будівельного сміття ми здійснюємо на автомобілях різного формату - в залежності від обсягу відходів, вивіз будсміття часто не так легко здійснити своїми силами - довіртеся професіоналам.

При замовленні автомобіля, важливо не помилитися з об'ємом сміття. Наша компанія володіє певним парком вантажних автомобілів. В основному це ГАЗель, ЗІЛи, МАЗ і КАМАЗ різної конфігурації і кожна машина має свої особливості.

Купуючи нові меблі у вас відразу ж виникає питання куди подіти стару? Відповідь напрошується сам собою, замовте вивезення старих меблів у професіоналів і ми позбавимо вас від величезного шафи, будь-якого дивана і крісла, величезної радянської стінки. Аналогічне питання виникає при продажу або підготовка до ремонту квартири.

Старіє і псується побутова техніка, вивезення холодильників а також вивезення пральних машин безумовно вивезення посудомийних машин справа рук професіоналів. Ну і не зовсім просте завдання вивезення сейфів,яку ми вам допоможемо вирішити.

Ми виконуємо доставки сипучих матеріалів по Києву і області. Організуємо доставку піску, щебеню, відсів, каменю буту а також, грунт, чорнозем, і вивезення сміття при необхідності. Перевезення здійснюються самоскидами від п'яти до тридцяти тонн.

Доставку сипучих матеріалів ми здійснюємо за головним маршрутом, це Київ, Чабани, Боярка, Васильків, Обухівський район уздовж траси Київ - Обухів, і весь Васильківський район, за оптимальними цінами з можливими компромісом.

Продаж органічних добрив з доставкою для саду та городу, навоз коровий, курячий послід, автомобільними нормами Зіл 5 тон, КамАЗ 10 тон. Доставка здійснюється в Київ, Васильків і приміські райони. Курячий послід за домовленістю доставимо в будь-яку точку України великим об'ємом.

Наша зима - час великих, і часто раптових снігопадів і хуртовин. Для одних це радість, сани, лижі а для інших - пробки на дорогах, втрачене робочий час, а для комунальних служб – напружена робота з вивезення снігу.

Щодня на дорого взимку виходять тисячі снігоприбиральних машин. Куди подіти ці кілограми і тонни снігу зі своєї території комерційним організаціям, куди вивезти сніг?

Ми завжди готові в зимовий час здійснити вивезення снігу в Києві. Всі роботи з вивезення снігу ми виробляємо як в будні дні, так і в вихідні, причому виконуємо як одиничні замовлення, так і працюємо з постійними клієнтами.

Адже вивезення снігу - процедура не одноразова і за весь період зими, потреба в наших послугах може виникати щотижня.

ПОПУЛЯРНІ АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Пропонуємо найкращі ціни на послуги автомобільних вантажоперевезень по Києву, маючи в нашому автопарку вантажівки з кузовами для перевезення будь-яких типів вантажів. Диспетчери компанії допоможуть вам з вибором необхідного транспорту (від 1 до 20 тон 20 тон) і проконсультують з питання вартості. Ми пропонуємо нашим клієнтам розширений асортимент транспортних послуг у вигляді доставки вантажів населенню. У перелік послуг входить доставка будівельних матеріалів, як насипних кар'єрних, так і фасованих з будівельних магазинів. Перевезення меблів при переїзді з квартири на квартиру або на дачу. Наша компанія не залишає осторонь також “клінінгове питання”, наші фахівці з успіхом допомагають людям позбутися від старого мотлоху. Те що прийшло в непридатність, застаріло і заважає вам в побуті, ми вивеземо на смітник. Вивезти старі меблі, побутову техніку або теж сье будівельне сміття для вас не складе великих проблем.

Останні записи