ВИВІЗ СМІТТЯ

Вивіз будівельного та великогабаритного (ТПО) сміття. Якщо у Вас накопичилося багато нікому не потрібного (мотлоху) в будинку, гаражі або підвалі і ви не знаєте, як позбавиться від нього? Ви затіяли ремонт, і ваш вільний простір швидко заповнюється будівельними відходами, ви не знаєте до кого звернутися? Звернувшись до нас, ви зможете вивозті сміття за доступною ціною на 2020 г.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Вивіз сміття Київ!

ВИВІЗ СМІТТЯ

ЗіЛ 130

Вывоз строительного мусора
Об `ємза вивезенняНавантаження
5т. 4м3від 1500г800 г

ВИВІЗ БУДСМІТТЯ

КамАЗ 55111

Вывоз строительного мусора КамАЗ
Об `ємза вивезенняНавантаження
10т. до 10м3з 2000 грвід 1200 гр

ВИВІЗ СМІТТЯ

ГАЗель

Вывоз строитеоьного мусора ГАЗель
Об `ємза вивезенняНавантаження
1.5т 3м3800 гвід 300гр

Вивіз будівельного сміття

Компанія «Вивезення-Транс» Займає солідну ніщу на ринку вивезення будівельного сміття та користується величезною популярністю у будівельних бригад і компаній. Вивіз будсміття - це наша фішка з виконання транспортних послуг, акуратно і дуже швидко в той же час якісно вивеземо з будь-якої точки міста Києва, і передмістя столиці будівельні надлишки. Допоможемо позбутися вам від нагромадження в процесі ремонту квартири або офісу (мотлоху). Професійно здійснимо вивезення на утилізацію сміття, за найнижчими тарифами в Києві. При активному і безперервному процесі будівельного буму, вивезення будівельних матеріалів може бути виконаний в будь-який час доби, в тому числі і у вихідні дні. Ви не пошкодуєте, що вибрали саме нас, наша компанія має величезний досвід і певний парк вантажних автомобілів, персонал досвідчених вантажників, щоб здійснити вивезення будь-якого сміття в Києві.

Вивіз будсміття після ремонту!

Вывоз строительного мусора

Таким чином, для замовлення потрібної машини вам необхідно хоча б приблизно уявляти, яке сміття і в якому обсязі доведеться вивезти. При обсязі сміття до 3 метрів кубічних або 30-40 мішків, вагою до 2 тонн замовляти потрібно на вивезення сміття ГАЗель. Якщо кількість сміття більше трьох кубів, 4-4.5 в обсязі до 120 мішків, тоді замовляють для вивезення сміття автомобіль ЗіЛ 5 тон. Коли сміття на багато більше ніж 4,5 куба, а головне звичайно обсяг, вага і кількість мішків, які краще завантажити на великовантажну машину. Для великого обсягу сміття, замовити потрібно вивезення КамАЗом, на КамАЗ можна завантажити 200-250 мішків сміття і вага 10 тон. Визначитися з машиною і довідатися про ціни на вивіз сміття, допоможе менеджер компанії. Наші послуги передбачають також гнучку маркетингову політику, при повторному замовленні транспорту, друга машина обійдеться вам дешевше.

Куди вивозити будсміття?

Вивіз будсміття необхідний, в результаті масштабних ремонтних або будівельних робіт в Києві і передмісті. При постійній співпраці, а також при великому обсязі вивезення будівельного сміття обійдеться вашій компанії дешевше. Сміття потрібно привезти на «великий» смітник. За це потрібно заплатити, купивши як в театр вхідний квиток точніше талон. Вартість «талонів» на полігонах, цих самих «професійних» звалищах, де сміття закопується в землю із застосуванням ізолюючих технологій, з 2005 року підвищилася в десять разів! Якщо раніше за вивезення сміття КамАЗ, за відходи вагою (10 тон) платили 50 гривень, то тепер платимо 500!

Сміття після демонтажу:

  • старі вікна, двері, балкон;
  • гіпсові перегородки, цегла;
  • штукатурна плита, профіль, утеплювач;
  • бетон, піноблоки, газоблок;
  • штукатурка в мішках.

Тарифи на вивезення сміття

При замовленні автомобіля, важливо не помилитися з об'ємом сміття. Наша компанія володіє певним парком вантажних автомобілів. В основному це ГАЗелі, ЗІЛи, МАЗи і КАМАЗи різної конфігурації і кожна машина має свої особливості.

Вывоз строительного мусора
Вывоз строительного мусора ГАЗон
Вывоз стоительного мусора КамАЗ
Вывоз строительного мусора ЗиЛ

ПРАЦЮЄМО, З ТУРБОТОЮ ПРО НАВКОЛИШНЕ СЕРЕДОВИЩЕ!

При проведенні капітального ремонту або будівельних робіт, які включають наприклад, часткове руйнування стін, під час робіт накопичується багато сміття, який необхідно видалити. Це відповідальність людини, яка виконує ремонтні роботи. Оскільки наше законодавство не класифікує цей вид відходів як традиційні побутові відходи, забороняється викидати їх в контейнери для побутових відходів. Одна з причин в деякій мірі, турбота про навколишнє середовище.

Замовивши послугу з вивезення сміття в нашій компанії, замовники можуть бути впевнені, що все буде відбуватися відповідно до правил. Більш того, зібрані відходи будуть добре утилізовані, враховуючи благо природи, а зібрані уламки різних видів переробляються для повторного використання. На ринку є багато компаній, займаються вивезенням сміття, але лише деякі займаються утилізацією відходів. Саме тому варто вибирати наші послуги.

ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ВСІХ ВИДІВ В КИЄВІ

Добре підготовлений персонал і обладнання дозволяють нам надавати послуги на високому рівні. Ми беремо на себе вивіз сміття будь-якого роду. Ми вивозимо будівельне сміття, пустотілі блоки, цеглини, плитку, пластик, дерево, кераміку для ванних кімнат і т.д. Запрошуємо всіх, хто збирається почати ремонтні роботи, Зв'язатися з нами. Ґарантуємо, що співпраця буде плідною.

У зв'язку з тим, що у нас є безліч транспорту різної місткості, послуга буде виконана негайно. Замовте автомобіль потрібного розміру в вказане місце, при необхідності робітників для навантаження накопичєних відходів. Наші фахівці ґарантовано в домовлені терміни позбавлять вас від сміття. Ми знаємо, що ремонтні роботи проводяться по-різному, тому можна встановити індивідуальні терміни. Використовуючи наші послуги, ви вносите свій вклад в належну циркуляцію відходів в природі і можете бути впевнені, що вони вносять певний вклад в процес підтримки балансу в навколишньому середовищі, за що ми дякуємо вам.

ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ІЗ БУДЬ-ЯКОГО РАЙОНУ КИЄВА

Своєчасне позбавлення від сміття дозволяє запобігти безлічі неприємних наслідків в містах Київ, Васильків, Боярка, Вишневий. Гарна екологічна обстановка є запорукою здоров'я, хорошої працездатності і комфортних умов проживання мешканців у міських мікрорайонах. Зокрема, це Оболонь з різними верствами населення, Виноградар з своїм приватним сектором.

Активно будується Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, що є сусідами з Жулянами, знаменита Чоколівка Солом'янка, Теремки. забудовані як ліс Осокорки і Позняки. Побудовані ще в 80-90 роки Харківський масив і Троєщина , історичні, центральні райони Києва Печерський, Голосіївський, Солом'янський, Шевченківський а це Поділ, Куренівка, слідом легендарний район Сирець сусід колишньої «блотної» Шулявки.

Передмістю столиці теж необхідний вивезення будівельного сміття, активними темпами будується Круглик, Гатне і Чабани, навіть Хотів охоплений будівельним бумом. Передмістя в останні роки будується дуже швидкими темпами і будівельне сміття став для нас таким же звичайним явищем , як і самі будівництва. Вивіз сміття ми здійснюємо як в місті, так і за його межами основний напрямок - Конча-Заспа, Козин, Лісники, Безрадичі. Для вивезення використовується спеціалізований автотранспорт і досвідчені вантажники.