ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ Київ і передмістя

Вивіз будівельного сміття, тверді побутові відходи, вивезення сміття після ремонту квартири, офісу з підземного гаража, підвалу і будь-якої точки Києва, пропуск в центр.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – проти9:00 – 18:00

Вивіз сміття!

ВИВІЗ СМІТТЯ

ЗіЛ 130

vyvoz musora zil 130
Об `ємза вивезенняНавантаження
5т. 4м3від 1100 г600 г

Вивіз будсміття

КамАЗ 55111

vivoz_musora_kamaz
Об `ємза вивезенняНавантаження
10т. 8м3з 1600 рвід 1000 г

ВИВІЗ СМІТТЯ

ГАЗель

vyvoz musora gazel
Об `ємза вивезенняНавантаження
1.5т 3м3800 г300 г

Вивіз будівельного сміття

Вивозити будівельне сміття, акуратно і дуже швидко в той же час якісно вивеземо з будь-якої точки міста Києва, і передмістя столиці. Допоможемо позбутися вам від непотрібного мотлоху, здійснимо вивіз будсміття, за найнижчими тарифами в Києві. При активному і безперервному процесі будівельного буму, вивіз будівельного сміття може бути виконаний в будь-який час доби, в тому числі і у вихідні дні. Ви не пошкодуєте, що вибрали саме нас, наша компанія має величезний опит і певний парк вантажних автомобілів і досвідчених вантажників, щоб здійснити вивезення будь-якого сміття в Києві. Таким чином, для замовлення потрібної машини вам необхідно хоча б приблизно уявляти, яке сміття, і в якому обсязі доведеться вивезти, при обсязі сміття до 3 кубічних метрів або 30-40 мішків, вагою до 2 тонн замовляти потрібно на вивезення сміття ГАЗель. Якщо кількість сміття більше трьох кубів, 4-4.5 в обсязі до 100 мішків, тоді замовляють на вивезення сміття автомобіль ЗіЛ 5 тонн. Коли сміття на багато більше ніж 4,5 Куба, а головне звичайно обсяг, вага і кількість мішків, які краще занурити на великовантажних машину. Для великого обсягу, замовити потрібно вивіз будсміття КамАЗом, на КамАЗ можна занурити 200 мішків сміття і вага 10 тонн. Визначитися з машиною і довідатися про ціни на вивіз сміття, допоможе менеджер компанії. Наші послуги передбачають також гнучку маркетингову політику.

Вивіз будсміття після ремонту

Вивіз будсміття необхідний, в результаті масштабних ремонтних або будівельних робіт в Києві і передмісті. При постійній співпраці, а також при великому обсязі вивезення будівельного сміття обійдеться вашій компанії дешевше. Сміття треба привезти на «велику» смітник. За це потрібно заплатити, купивши як в театр - вхідний квиток або - талон. Вартість «талонів» на полігонах, цих самих «професійних» звалищах, де сміття закопується в землю із застосуванням ізолюючих технологій, з 2005 року підвищилася в десять разів! Якщо раніше за вивезення сміття КамАЗ, за відходи вагою (10 тонн) платили 50 гривень, то тепер платимо 500!

Сміття після демонтажу:

  • старі вікна, двері, балкон;
  • гіпсові перегородки, цегла;
  • штукатурна плита, профіль, утеплювач;
  • бетон, піноблоки, газоблок;
  • штукатурка в мішках.

Машини для вивезення сміття

При замовленні автомобіля, важливо не помилитися з об'ємом сміття. Наша компанія володіє певним парком вантажних автомобілів. В основному це ГАЗелі, ЗІЛи, МАЗи і КАМАЗи різної конфігурації і кожна машина має свої особливості.

vyvoz musora zil 130
vyvoz musora gazel
vyvoz musora kamaz
vyvoz musora BAW

Вивіз твердих побутових відходів в Kиев!

Що включає в себе вивіз твердих побутових відходів?

Тверді побутові відходи ТПВ – це продукт життя діяльності людини, відходи промислових підприємств, заводів і фабрик. тверді відходи, які накопичуються в громадських, житлових, торгових місцях, квартирах, в міських парках у дворах, опале листя, спиляні дерева, великогабаритний будівельне сміття. ТПВ засмічують довкілля і несе загрозу здоров'ю населенню планети, а також майбутнім поколінням. Для підтримки нормальної екологічної обстановки необхідно вчасно вивозити такі відходи.

Своєчасний Вивіз сміття дозволяє запобігти безлічі неприємних наслідків в містах Київ, Васильків, Боярка, Вишневий, Вишгород. Гарна екологічна обстановка є запорукою здоров'я, хорошої працездатності і комфортних умов проживання мешканців у міських мікрорайонах. Зокрема, це Оболонь з різними верствами населення, Виноградар cо своїм приватним сектором.

Активно будується Борщагівка, соседствующие с Жулянами Теремки, забудовані як ліс Осокорки і Позняки. Побудовані ще в 80-90 роки Харківський масив і Троєщина , історичні, центральні райони Києва Печерський, Голосіївський, Солом'янський, Шевченківський а це Поділ, Куренівка, слідом легендарний район Сирець сусідить з колись “блотною” Шулявкою.

Передмістю столиці теж необхідний вивезення будівельного сміття, активними темпами будується Круглик, Гатне і Чабани, навіть Хотів охоплений будівельним бумом. Пріород в останні роки будується дуже швидкими темпами і будівельне сміття став для нас таким же звичайним явищем, як і самі будівництва.

Будівельним компаніям часто вигідніше вивезення будівельного рівня доручати професійним фірмам, у чому ми успішно вже протягом багатьох років допомагаємо. Вивіз будівельного сміття ми здійснюємо як в місті, так і в області. Для вивезення використовується спеціалізований автотранспорт.

Вартість перевезення нижче, ніж у конкурентів!

Налагоджений робочий процес, -багаторічній досвід, дозволяють знизити тарифи

на наші перевезення в середньому, на 20% нижче, ніж у конкурентів.