ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ Київ і передмістя

Вивіз будівельного сміття, тверді побутові відходи, вивезення сміття після ремонту квартири, офісу з підземного гаража, підвалу і будь-якої точки Києва, пропуск в центр.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – проти9:00 – 18:00

Вивіз сміття!

ВИВІЗ СМІТТЯ

ЗіЛ 130

vyvoz musora zil 130
Об `ємза вивезенняНавантаження
5т. 4м3від 1200 г600 г

Вивіз будсміття

КамАЗ 55111

vivoz_musora_kamaz
Об `ємза вивезенняНавантаження
10т. до 10м3від 1900 рвід 1000 г

ВИВІЗ СМІТТЯ

ГАЗель

vyvoz musora gazel
Об `ємза вивезенняНавантаження
1.5т 3м3800 г300 г

Вивіз будівельного сміття

Вивозити будівельне сміття, акуратно і дуже швидко в той же час якісно вивеземо з будь-якої точки міста Києва, і передмістя столиці. Допоможемо позбутися вам від непотрібного мотлоху, здійснимо вивіз будсміття, за найнижчими тарифами в Києві. При активному і безперервному процесі будівельного буму, вивезення будівельних матеріалів може бути виконаний в будь-який час доби, в тому числі і у вихідні дні. Ви не пошкодуєте, що вибрали саме нас, наша компанія має величезний опит і певний парк вантажних автомобілів і досвідчених вантажників, щоб здійснити вивезення будь-якого сміття в Києві. Таким чином, для замовлення потрібної машини вам необхідно хоча б приблизно уявляти, яке сміття, і в якому обсязі доведеться вивезти. При обсязі сміття до 3 метрів кубічних або 30-40 мішків, вагою до 2 тонн замовляти потрібно на вивезення сміття ГАЗель. Якщо кількість сміття більше трьох кубів, 4-4.5 в обсязі до 120 мішків, тоді замовляють для вивезення сміття автомобіль ЗіЛ 5 тонн. Коли сміття на багато більше ніж 4,5 Куба, а головне звичайно обсяг, вага і кількість мішків, які краще занурити на великовантажних машину. Для великого обсягу, замовити потрібно вивезення сміття КамАЗом, на КамАЗ можна занурити 200-250 мішків сміття і вага 10 тонн. Визначитися з машиною і довідатися про ціни на вивіз сміття, допоможе менеджер компанії. Наші послуги передбачають також гнучку маркетингову політику.

Вивіз будсміття після ремонту

Вивіз будсміття необхідний, в результаті масштабних ремонтних або будівельних робіт в Києві і передмісті. При постійній співпраці, а також при великому обсязі вивезення будівельного сміття обійдеться вашій компанії дешевше. Сміття треба привезти на «велику» смітник. За це потрібно заплатити, купивши як в театр - вхідний квиток або - талон. Вартість «талонів» на полігонах, цих самих «професійних» звалищах, де сміття закопується в землю із застосуванням ізолюючих технологій, з 2005 року підвищилася в десять разів! Якщо раніше за вивезення сміття КамАЗ, за відходи вагою (10 тонн) платили 50 гривень, то тепер платимо 500!

Сміття після демонтажу:

  • старі вікна, двері, балкон;
  • гіпсові перегородки, цегла;
  • штукатурна плита, профіль, утеплювач;
  • бетон, піноблоки, газоблок;
  • штукатурка в мішках.

Машини для вивезення сміття

При замовленні автомобіля, важливо не помилитися з об'ємом сміття. Наша компанія володіє певним парком вантажних автомобілів. В основному це ГАЗелі, ЗІЛи, МАЗи і КАМАЗи різної конфігурації і кожна машина має свої особливості.

vyvoz musora BAW
vyvoz musora kamaz
vyvoz musora zil 130

ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ВСІХ ВИДІВ!

МИ ПРАЦЮЄМО, Турбота про навколишнє середовище

При проведенні капітального ремонту або будівельних робіт, які включають, наприклад, часткове руйнування стін, під час робіт накопичується багато сміття, який необхідно видалити. Це відповідальність людини, який виробляє відходи. Оскільки наше законодавство не класифікує цей вид відходів як традиційні побутові відходи, забороняється викидати їх в контейнери для побутових відходів. Одна з причин – принаймні – турбота про навколишнє середовище.

Замовляючи вивезення сміття в нашій компанії, Замовники можуть бути впевнені, що все буде відбуватися відповідно до правил. Більш того, зібрані відходи будуть добре утилізовані, враховуючи благо природи, а зібрані уламки різних видів переробляються для повторного використання. На ринку є багато компаній, займаються вивезенням сміття, але лише деякі займаються утилізацією відходів. Саме тому варто вибирати наші послуги.

ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ВСІХ ВИДІВ В КИЄВІ

Добре підготовлений персонал і обладнання дозволяють нам надавати послуги на високому рівні. Ми беремо на себе вивіз сміття будь-якого роду. Ми вивозимо будівельне сміття, пустотілі блоки, цеглини, плитку, пластик, дерево, кераміку для ванних кімнат і т.д. Запрошуємо всіх, хто збирається почати ремонтні роботи, Зв'язатися з нами. гарантуємо, що співпраця буде плідною.

У зв'язку з тим, що у нас є безліч транспорту різної місткості, послуга буде виконана негайно. Замовте автомобіль потрібного розміру в вказане місце, при необхідності робочих навантаження скупчилися відходів. Наші фахівці гарантовано в домовлені терміни позбавлять вас сміття. Ми знаємо, що ремонтні роботи проводяться по-різному, тому можна встановити індивідуальні терміни. Використовуючи наші послуги, ви вносите свій вклад в належну циркуляцію відходів в природі і можете бути впевнені, що вони вносять певний вклад в процес підтримки балансу в навколишньому середовищі, за що ми дякуємо вам.

Своєчасний Вивіз сміття дозволяє запобігти безлічі неприємних наслідків в містах Київ, Васильків, Боярка, Вишневий. Гарна екологічна обстановка є запорукою здоров'я, хорошої працездатності і комфортних умов проживання мешканців у міських мікрорайонах. Зокрема, це Оболонь з різними верствами населення, Виноградар cо своїм приватним сектором. Активно будується Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, що є сусідами з Жулянами, знаменита Чоколівка Солом'янка, Теремки. забудовані як ліс Осокорки і Позняки. Побудовані ще в 80-90 роки Харківський масив і Троєщина , історичні, центральні райони Києва Печерський, Голосіївський, Солом'янський, Шевченківський а це Поділ, Куренівка, слідом легендарний район Сирець сусідить з колись “блотною” Шулявкою. Передмістю столиці теж необхідний вивезення будівельного сміття, активними темпами будується Круглик, Гатне і Чабани, навіть Хотів охоплений будівельним бумом. Пріород в останні роки будується дуже швидкими темпами і будівельне сміття став для нас таким же звичайним явищем, як і самі будівництва. Вивіз сміття ми здійснюємо як в місті, так і за його межами основний напрямок – Конча-Заспа, Козин, Лісники, Безрадичи. Для вивезення використовується спеціалізований автотранспорт і досвідчені вантажники.

Вартість перевезення нижче, ніж у конкурентів!

Налагоджений робочий процес, -багаторічній досвід, дозволяють знизити тарифи

на наші перевезення в середньому, на 20% нижче, ніж у конкурентів.