kachestvo perevozok
vyvoz musora gazel

ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ГАЗель

Наша пропозиція включає в себе безліч послуг, які можуть вас зацікавити – вивіз будівельного сміття, сміття після ремонту та інші. Якщо ви просто ремонтуєте свій будинок, квартиру або виконуєте будівельні роботи, то вам слід звернутися по консультацію. Наш транспорт працює у всіх районах Києва і прилеглих житлових комплексів.

Як позбутися від будівельного сміття після ремонту в Києві?

Що таке будсміття?

Ці відходи виникають в основному на будівельних майданчиках, при ремонті або інших роботах – часто при модернізації будівель і ремонті. Зокрема, робота по демонтажу означає, що будсміття та іншого сміття дійсно багато. Відходи будівництва та реконструкції – це не тільки будівельне сміття, такі як саман, бетон, гіпсокартон але і інші види сміття – фольга, папір, шпалери, пінополістирол або утеплювач. Часто це також елементи установки, тобто труби всіх типів (каналізація, вентиляція і сталь). Залежно від виду робіт це можуть бути як деревні, так і деревні відходи (віконні рами, панелі або панелі підлоги) і сталеві (профілі, шурупи). відходи – це завжди більше, ніж очікує замовник, тому таким важливим елементом всіх робіт є їх вивезення. Які будівельні відходи ми вивозимо? Відходи від будівництва або демонтажу, стін, перегородок, статі, вікон:

  • – відходи від бетону і сміття від знесення та ремонту, наприклад, бетонні підлоги, бетон;
  • – бита цегла, наприклад цегляні блоки, цемент;
  • – керамічні обладнання, наприклад, ванни, раковини, керамічна плитка;
  • – знята штукатурка, шпалери, вініл і т.д.;
  • – дерево, наприклад, балки, дерев'яні конструкції, дошки, рами, двері;
  • – скляні блоки, наприклад перегородки, балкони;
  • – пластик, наприклад, жолоби з ПВХ, водопровідні і каналізаційні труби, віконні рами з ПВХ;
  • – пісок і грунт, включаючи камені, щебень;
  • – відра та мішки, банки з під фарб.

Транспорт для вивезення будівельних відходів.

Якщо ви зацікавлені в замовленні нашого транспорту для будівельних або побутових відходів в Києві, варто знати, що для фасування, а потім і навантаження вам знадобиться робочі руки. Якщо для таких робіт у вашій організації рук не вистачає, сміливо звертайтеся до нас, вказавши докладно які роботи потрібно виконати.

щоб замовити вивіз будівельного сміття у компанії «Вивезення-Транс» зв'яжіться з нами по телефону 0677502068