ПІСОК, щебінь, відсів, ДОСТАВКА

Купити песoк річковий, яружний, щебінь різних фракцій, дрібну і велику, granotsev. Доставка по Києву і в передмістя; Києво-Святошинський, Обухівський, Васильківський район Зил 5т. КамАЗ 10т. MAZ 20 тонн

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – проти9:00 – 18:00

Доставка будівельних матеріалів!

Організуємо доставку піску, щебеню, відсіву, каменю.

Як правило перевезення і доставка сипучих матеріалів - один з найпопулярніших видів вантажоперевезень, сипучі матеріали широко використовуються в різних галузях в тому числі і в сільському господарстві, а також в житловому і дорожньому будівництві. Ми виконуємо доставки сипучих матеріалів по Києву і області. Організуємо доставку піску, щебеню, відсіву, каменю буту а також, грунт, чорнозем, гній для саду та городу і вивіз сміття за потреби.

Перевезення здійснюються самоскидами від п'яти до тридцяти тонн. Доставку сипучих матеріалів ми здійснюємо за основним маршрутом, це Київ, Чабани, Боярка, Васильків, Обухівський район уздовж траси Київ - Обухів, і весь Васильківський район, за оптимальними цінами з можливими компромісом. Терміни доставки і ціна обумовлюються з нашим диспетчером по телефону: +38(067)750-2068

Пісок річковий

Доставка річкового піску Київ, Васильків

pesoc

Доставка річкового піску

Пісок річковий - один з найбільш затребуваних матеріалів , застосовуваний при закладці фундаментів, заливці підлоги, зведенні стін, оздоблювальних ремонтах (ремонт будинків, квартир). Використовується також під час ландшафтних робіт на прилеглих до будівлі територіях або будівництві під'їзних доріг. Цей природний матеріал є практично в будь-якому будівельному матеріалі, наприклад : в стягуванні-штукатурці, в ЗБВ -Виріб, тротуарної і декоративної плитці і найголовніше в покритті дорожнього полотна.

Доставка річкового піску швидке і якісного обслуговування. Вартість річкового піску з доставкою по вказаним районам обумовлена ​​відстанню. Ціна також залежить від обсягу доставляється річкового піску. Ми готові запропонувати оптимальні ціни на доставку піску річкового в межах Києва та області. Доставка яружного піску Васильків, Київ, Боярка, Чабани, Вишневе, Калинівка, Глевахо.

Пісок яружний

Доставка яружного піску в Київ і передмістя

Доставка яружного піску

Пісок яружний, на відміну від річкового, характеризується дуже дрібною зернистістю. При цьому коштує дешевше, ніж річковий. Але містить в собі значну кількість шкідливих сумішей, зразок глиняних і алеврітових частинок. Краще використовувати цей сорт для виготовлення бетону, розчинів штукатурки, в роботах початкового циклу і як підсипку при будівництві доріг.

Кар'єрний пісок використовується та-ж для штукатурних і кладок робіт, при зворотній засипці котловану, при зведенні будівель і будівництві тимчасових доріг. Кар'єрний намивний пісок видобувається з обводнених шарів родовищ гідромеханізованим способом і використовується в якості наповнювача бетону, а також при виробництві залізобетонних виробів, цегли, тротуарної плитки, а також в дорожньому будівництві.

щебінь дрібної

дрібний щебінь 5-10, 5-20

Щебінь з доставкою 5-10,5-20

Щебінь - це сипкий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

5-20 мм - дрібна фракція (суміш фракцій 5-10 і 10-20), що користується найбільшим попитом. Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього, в фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій, мостового полотна, дорожніх і аеродромних покриттів підстав.

щебінь середній

щебінь фракції 20-40

доставка щебеню 20-40

Щебень - це сипучий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

• 20-40 мм - середня фракція. Застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, в будівництві автодоріг і залізниць, трамвайних ліній, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель.

щебінь великий

щебінь фракція 40-70, 70-120

Щебень 40-70

Щебень - це сипучий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

• 20-70 мм, 40-70 мм - велика фракція, використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з нього і на роботи з великим обсягом бетону. Застосовується також у дорожньому будівництві в межах населених пунктів, при зведенні виробничих будівель і споруд.

Гранітний відсів

відсів гранітний

Granotsev

Призначений гранітний відсів для оформлення покриттів в благоустрої територій, для бетонних робіт, лиття залізобетону, для формування сумішей оздоблювальних матеріалів стін, гранітна крихта використовується для посипання покрівельних оздоблювальних матеріалів. Технологія наливних бетонних підлог часто включає цю фракцію.

Розмір зерен не перевищує 5 мм, а тому є незамінним декоративним елементом в складі складних штукатурок, тротуарних і бетонних покриттів. Володіє високими характеристиками міцності властивостями. Так само привабливий особливий декоративний вигляд гранул. Якщо граніт застосовується в бетонних конструкціях, то це особливо міцні або жароміцні конструкції, розраховані на роботу в особливо важких умовах експлуатації. Вартість відсіву складає малу незначну суму від вартості великого щебеню, так як ця фракція вважається побічним продуктом видобутку граніту та продукції з нього. Такий стан дозволяє заощаджувати в будівельному виробництві.

Перевезення і доставка сипучих матеріалів

Доставка будівельних матеріалів

“Пісок яружний, відрізняється від річкового, дуже дрібною зернистістю, коштує дешевше, ніж річковий. Яружний пісок має більше домішок і зміст глини, легко видобувається!”

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОСТАВКА • ПІСОК яружний
vyvoz musora kamaz

“Щебень 5-20 мм - дрібна фракція, що користується найбільшим попитом. Використовується у виробництві бетону, для заливки фундаменту, дорожніх покриттів.”

ДОСТАВКА щебеню ДРІБНОЇ ФРАКЦІЇ.
maz samosval

“Пісок річковий – один з найбільш затребуваних матеріалів , застосовуваний при ремонті, будівництві закладці фундаментів, заливці підлоги, оздоблювальних роботах.”

НИЗЬКА ЦІНА ДОСТАВКИ ПІСКУ РІЧКОВОГО

“Гранітний відсів - найдрібніша фракція щебеню, застосовується для обробки, а також для відсипання доріжок і доріг, дитячих і спортивних майданчиків, для тротуарної плитки.”

ГРАНІТНІЙ ВІТСІВ - ДОСТАВКА

“Щебень 20-40 мм - середня фракція. Застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, в будівництві автодоріг і залізничних насипів.”

ЩЕБІНЬ СЕРЕДНЬОЇ ФРАКЦІЇ - ДОСТАВКА

“Щебень 20-70 мм, 40-70 мм - велика фракція, використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій, застосовується також у дорожньому будівництві, для фундаменту.”

ДОСТАВКА щебеню великої фракції

Вартість перевезення нижче, ніж у конкурентів!

Налагоджений робочий процес, -багаторічній досвід, дозволяють знизити тарифи

на наші перевезення в середньому, на 20% нижче, ніж у конкурентів.