ГНІЙ КОРОВ`ЯЧИЙ, КУРЯЧИЙ

Доставка органічних добрив для дачних ділянок, городів для вирощування екологічно чистих продуктів. купити гній, перегной коровий, курячий послід з доставкою можна у нас, зателефонувавши на вказаний номер.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – проти9:00 – 18:00

+38 067 750 2068

Гній коров`ячий

450містотонна
  • надання 5 тонн

Курячий послід

350містотонна
  • надання 5 тонн

Чорнозем

400містотонна
  • надання 5 тонн

Гній коров`ячий, продаж з доставкою автомобільними нормами до Василькова, Київ і передмістя.

Гній - найважливіше органічне добриво. У його складі знаходяться всі основні поживні речовини, необхідні рослинам, тому його називають повним добривом. Гній - важливе джерело елементів живлення рослин, його використання має велике значення для регулювання кругообігу речовин в землеробстві, збереження і підвищення вмісту гумусу в грунтах. Вказуючи на величезне значення гною, Д. N. Прянишников писав: «Як би не було велике виробництво мінеральних добрив в країні, гній ніколи не втратить свого значення, як одне з найголовніших добрив в сільському господарстві ».

Численні досліди науково-дослідних установ і практика передових господарств показують, що підвищення врожайності сільськогосподарських культур, особливо в Нечорноземної зоні, в значній мірі залежить від кількості і якості застосовуваного гною, правильного його зберігання і використання За даними наукових установ Нечорноземної зони, середні норми гною (20-30 тонн 1 це) дають в рік внесення наступні середні надбавки урожаю (з на 1 це)- зернових 6-7, картоплі 60-70, коренеплодів і силосних культур - 150 200. При правильному використанні гній дає високий ефект у всіх зонах країни і на всіх типах грунтів.

Гній підвищує врожай сільськогосподарських культур не тільки в рік внесення, але і значно післядія. досліди показують, що 20-30 т гною забезпечують сумарну надбавку врожаю 4-5 культур сівозміни, рівну в перерахунку на зерно 20-30 ц з 1 це, тобто кожна тонна внесеного в грунт гною дає за час його дії прибавку врожаю сільськогосподарських культур, рівну 1 ц зерна. Залежно від технології утримання тварин одержують підстилковий і без підстилковий (напіврідкий і рідкий) гній, який різниться за складом, способам зберігання і використання.

Продаємо курячий послід, курячий гній з доставкою.

Курячий послід

Загальновідомо, що курячий послід – цінне концентроване органічне добриво. У ньому містяться всі необхідні для живлення рослин елементи, причому в сприятливому кількості і поєднанні. Органічні сполуки посліду перетворюються в легкоусвояемую для рослин форму з додатковим накопиченням азоту, в результаті діяльності мікроорганізмів, здатних засвоювати його навіть з повітря. Загальновідомо, що за дією на врожай послід ближчий до мінеральних добрив ніж до гною. Але наслідки його краще в порівнянні з мінеральними добривами, так як частина азоту в ньому перебувати в органічній формі і постійно переходить в доступне для рослин стан.

Велика частина фосфору в посліді представлена ​​органічними сполуками, практично не закріплюється в грунті у вигляді фосфатів заліза, алюмінію або кальцію, а в міру мінералізації органічної речовини засвоюється рослинами. Тому фосфор посліду використовується краще в порівнянні з фосфором мінеральних добрив. Підвищення екологічно чистого врожаю різних СХ культур від 15 до 35%. Внесення чистих і нешкідливих для людини добрив отриманих в результаті глибокої переробки посліду. Крім цього використання пташиного посліду підвищує активність мікробіологічних процесів в грунті і забезпечує стабільне збільшення врожаю протягом 2-3 років.

чорнозем польовий, луговий з доставкою.

Чорнозем в своєму складі має велику кількість гумусу, який і визначає його прекрасні родючі властивості. До складу чорнозему входить: фосфор, азот, сірка, залізо і велика кількість інших корисних речовин, необхідних вирощування різних культур.

якісний чорнозем, родючий грунт підходить для саду та городу, ціна чорнозему залежить від обсягу і місця доставки, ми робимо доставку чорнозему по Києву та Київській області, а конкретно Васильківський і Обухівський район.

При замовленні чорнозему уточніть для яких цілей ви хочете його використовувати, якщо це сад і город вам необхідний родючий грунт, якщо ви вирішили обмежиться газоном і клумбами з квітами вам досить звичайний чорнозем, наприклад польовий.

польовий чорнозем – видобувається з полів, Васильковского, Белоцеркоского району. Польовий чорнозем чудової якості: чорний, розсипчастий, родючий,без всяких домішок – справжній Український чорнозем.

Лугового чорнозем - видобувається природно на луках, територіально в Васильківському районі, родючий грунт дачники і садівники люблять використовувати для посадки овочів і фруктів, в теплицях і парниках

Вартість перевезення нижче, ніж у конкурентів!

Налагоджений робочий процес, -багаторічній досвід, дозволяють знизити тарифи

на наші перевезення в середньому, на 20% нижче, ніж у конкурентів.