Вантажні перевезення MAN 5 тонн з гідробортом

Вантажний автомобіль з гідро, гідроліфт

//Оренда машини з гідро, вантажоперевезення 5 тонн
kachestvo perevozok
gidrobort

Автомобіль з гідро MAN 5 тонн (фургон + тент)

Замовити вантажоперевезення з в Києві за найнижчими тарифами: 300 гр/час
Мінімальне замовлення 3+1 За місто: 12 м / км

Вантажоперевезення за місто оплачуються в обидва кінці за км.
Передмістя за Окружний Дорогий: тариф + 1 год
Бориспіль, Бровари, Васильків : тариф + 2 годину

Розміри: 6,5 х 2,45 х 2,55 м
Об `єм: 40 куб. м
гідроборт – 1000 кг
Місткість: 15 європалет.

Приватні підприємці, основні наші клієнти вони вибирають перевіреного перевізника, ми виконуємо вантажоперевезеннями гідроборт по Києву і області. Наша компанія дорожить своїми клієнтами, і пропонуємо перевезення на найвигідніших умовах. Один з найбільш затребуваних вантажівок для перевезення вантажів масою до 5 тонн є MAN L2000. Автомобільні вантажоперевезення на MAN 5 з гидроліфтом - найшвидший і надійний спосіб доставити вантаж в будь-яку точку Києва і Київської області.

Перевести вантаж масою 5 тонн є звичайною завданням для професіоналів, ми організуємо будь-які види вантажоперевезень. Для перевезення такого обсягу однієї «Газель» мало, а наймати 2-3 автомобіля подібного типу не вигідно. Потрібно вибрати автомобіль з більшою вантажопідйомністю, в зв'язку з цим єдино правильним рішенням буде вибір пятитонними. Габарити 5-тонного MAN-на, не поступаються десятитонного КамАЗу, при цьому вантажівка має високу маневреність і практичністю в великому мегаполісі і передмісті. Замовити автоперевезення з гідро - правильне рішення при виборі вантажного автомобіля для перевезення вантажу середньої маси. MAN з гідравлічним бобортом, цей комфортний і надійний автомобіль для вантажоперевезень по міських вулицях, доставить Ваш вантаж в найкоротші терміни в цілісності і без затримок. Переваги даного автомобіля в першу чергу, обумовлена ​​наявністю двигуна середньої потужності, що значно економить паливо, пропорційно зменшуючи вартість оренди даного автомобіля. Вантажівка постійно проходять технічний огляд, завдяки чому гарантована безпека абсолютна і надійність в експлуатації.

Вантажоперевезення ЧОЛОВІЧІ 5 з гидроліфтом - це ще й можливість з економити на вантажно-розвантажувальних роботах, виконавши роботу малими силами в найкоротші терміни. гідроборт, встановлений на вантажівку MAN, володіє вантажопідйомністю достатньою для підняття 1000 кілограм вантажу, розмір кузова дозволить завантажити 15 європалет.

2018-05-21T19:53:38+00:00

перекладач

УкраїнськаРусский
Встановити як мову за замовчуванням

Контактні дані

Місто Київ

телефон: +380677502068

мобільний: 0931831870

факс: 458 761-9562

Web: Водій зі своїм авто