КВАРТИРНИЙ – ОФІСНИЙ ПЕРЕЇЗД

виконуємо квартирні, офісні переїзди в місті Київ, без проблем здійснимо дачний переїзд, підберемо найнижчі тарифи на квартирний переїзд

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – проти9:00 – 18:00

Квартирний переїзд!

квартирні переїзди!

Квартирний переїзд часто зрівнятися з трьома пожежами, але з нашими фахівцями переїзд стане одним з найприємніших і пам'ятних подій у Вашому житті. Ми вам доведемо, що переїхати цивілізовано, а значить, безпроблемно , швидко радісно і безпечно, можливо! Варто тільки довірити свій переїзд, працьовитому, порядному і відповідальному професійному перевізнику. У призначений день і годину бригада наших фахівців приїжджає за вказаною адресою, для виконання переїзд Вашої квартири. Ви поставивши завдання, зможете спокійно займатися своїми справами, а ми акуратно перевеземо Ваші речі з квартири за новою адресою. При необходимости ми акуратно разберем вашу мебель, спакуємо речі, дбайливо погрозами і перевеземо за місцем призначення, розвантажимо і не забудемо зібрати меблі, установка за погодженням. Використаний пакувальний матеріал вивозимо за домовленістю.

Транспорт для перевезення меблів

Вантажопідйомність до 5 тонн і об'ємом до 36 куб. -. дозволяють здійснити перевезення об'ємних вантажів, а також переїздів багатокімнатних квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для переїзду ресторану, кафе і будь-якого іншого закладу. МАН обладнаний гідро на 1000 кг. є можливість бічний, задньої і верхньої завантаження. Габарити кузова: Д – 620 см. В – 240 см. Ш – 240 см.

Вантажопідйомність до 3 тонн, об'ємом 19 куб. -. дозволяють виконувати перевезення елементи інтер'єру, шаф, диванів, кухонні меблі а також повний, Комплексний переїзд квартири, дачі або офісу. Ідеально підходить для швидкої доставки будь-якого вантажу по міських магістралях, має перевагу в бічній і задній завантаженні і високою будці – 230 см. Габарити кузова: Д – 450 см. В – 230 см. Ш – 225 см.

Вантажопідйомність до 1,5 тонн і об'ємом до 13 куб. -. дозволяють виконувати перевезення невеликих предметів, шаф, столів, диванів, а також мінімальна перевезення офісної техніки та меблів. «Спринтер» ідеально підходить для швидкої доставки будь-якого вантажу малих і середніх обсягів, має перевагу в пересуванні по місту. Габарити кузова: Д - 420 см. В – 180 см. Ш – 170 см.

Офісний переїзд в Києві під ключ!

Офісний переїзд в Києві - захід трудомістке і відповідальне, власними силами яке виконати нелегко. Доставити в цілості тендітну офісну техніку та меблі, оперативно виконати транспортування без знань і досвіду дуже непросто. У будь-якому випадку втрата або псування майна означає втрату доходів і зайві витрати: якщо переїзд розтягнеться на тривалий час, це обов'язково спричинить за збій зайві витрати. З нашими фахівцями Ви зможете перевезти офіс швидко і по найбільш адекватною в столиці і області вартості. наші співробітники (диспетчери, водії транспорту, вантажники) - професіонали з величезною практикою і спеціальною підготовкою.

Заміський дачний переїзд!

За великим рахунком, «дачний переїзд»Є тим же« квартирним переїздом », проте є одна відмінність – відстань. істотне відстань, яку треба подолати за наші вибоїстих дорогах, і при цьому не пошкодити вантаж! Наші навчені досвідом водія, відповідально впораються з транспортуванням вантажу на будь-яку відстань по Києву і Україні. Переїзд в заміський будинок або дачу з Києва - заповітна мрія серед столичних жителів. Однак виїхати за місто і при цьому взяти з собою всі необхідні речі не кожен може собі дозволити. Але наша недорога перевезення на дачу з вантажниками дозволить вам уникнути шоку від не підйомної ціни. Ми підготуємо комплексний підхід до вирішення проблеми, ми не тільки надамо автомобіль для перевезення на дачу, але і швидко розставити речі за лічені години!

Вартість перевезення нижче, ніж у конкурентів!

Налагоджений робочий процес, -багаторічній досвід, дозволяють знизити тарифи

на наші перевезення в середньому, на 20% нижче, ніж у конкурентів.