ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Автомобільні вантажоперевезення на нашому транспорті, вибрати відповідний вантажівка для перевезення вашого вантажу можна у нас на сайті, зв'язавшись з менеджером або замовити зворотний дзвінок, описав маршрут.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт 8:00 – 20:00
Сб – Нд 9:00 – 18:00

Послуги вантажоперевезень

Якщо Ви плануєте замовити автомобільні вантажоперевезення і знайти необхідний транспорт, ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Віддані своїй справі і навчені досвідом водії, швидко і в строк виконають поставлене перед ними завдання з доставки вантажу за вказаною адресою. Зв'яжіться з нашим диспетчером з перевезень і він підбере транспорт по найбільш вигідним і недорогим для Вас тарифами. Ми вважаємо наші ціни на послуги вантажоперевезень оптимальними, а економія на надійності машин і кваліфікації водіїв суперечить нашим принципам. Міжміські перевезення вантажів, робота по місту, за місто, перевезення меблів і будматеріалів, вивіз сміття. Ми сьогодні користуються величезною популярністю, завдяки своїй надійності і швидкості в доступній вартості для всіх верств населення. Скориставшись послугами нашого «Автопарку», ви можете розраховувати на найнижчі ціни на послуги вантажоперевезення в Києві і області.

Вантажоперевезення приватним транспортом

Великий вибір автомобільної техніки і досвідченого персоналу, дозволяє нам запропонувати Вам вантажоперевезення різних видів послуг по Києву і області, регулярно виконуються міжміські перевезення надійним транспортом вантажопідйомністю від 0.5 до 20 тон 20 тон.

BAW
sprinter
Вивіз сміття ЗІЛ
Грузоперевозки man-maz
gruzoperevozki 3t
kamaz
kamaz
Грузоперевозки с гидробортом
МАЗ самосвал

Анонсуємо вантажоперевезення малотоннажним транспортом!

Автомобільні вантажоперевезення - це один з найбільш «ринкових» секторів економіки нашої країни. Вантажопотоки, ціна яких генерується ринками, товарів і послуг, в першу чергу освоюються найбільш чуйним швидким і гнучким видом транспорту: автомобільним. Самим доступний і найпопулярніший на сьогоднішній непростий період, є малотоннажна група транспортних засобів, від 500 до 20 тон 2000 кілограм вантажопідйомності. У категорію яких входить Газель з технічними характеристиками викладених на початку.

Газель на сьогоднішній день є популярним в народі автомобілем і викликає інтерес як у міських перевізників, так і в сільському господарстві, служить, як універсальний транспортний засіб на всі випадки життя. Вантажівка може перевозити вантаж вагою до півтора тонн. Завантаження автомобіля не доставить особливих зусиль - висота від підлоги платформи всього один метр. Творці «ГАЗелі» намагалися, зробити автомобіль маневреним, швидким в щільному міському потоці, щоб водій отримував задоволення від їзди на цьому автомобілі.