АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Автомобільні вантажоперевезення на нашому транспорті, вибрати відповідний вантажівка для перевезення вашого вантажу можна у нас на сайті, зв'язавшись з менеджером або замовити зворотний дзвінок, описав маршрут.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – проти9:00 – 18:00

Транспортні послуги

Якщо Ви плануєте замовити автомобільні вантажоперевезення і знайти необхідний транспорт, ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Віддані своїй справі і навчені досвідом водії, швидко і в строк виконають поставлене перед ними завдання з доставки вантажу за вказаною адресою. Зв'яжіться з нашим диспетчером з перевезень і він підбере транспорт по найбільш вигідним і недорогим для Вас тарифами. Ми вважаємо наші ціни на послуги вантажоперевезень оптимальними, а економія на надійності машин і кваліфікації водіїв суперечить нашим принципам. Міжміські перевезення вантажів, робота по місту, за місто, перевезення меблів і будматеріалів, вивіз сміття. Ми сьогодні користуються величезною популярністю, завдяки своїй надійності і швидкості в доступній вартості для всіх верств населення. Скориставшись послугами нашого «aвтопарку», ви можете розраховувати на найнижчі ціни на послуги вантажоперевезення в Києві і області.

Вантажоперевезення приватним транспортом

Великий вибір автомобільної техніки і досвідченого персоналу, дозволяє нам запропонувати Вам вантажоперевезення різних видів послуг по Києву і області, регулярно виконуються міжміські перевезення надійним транспортом вантажопідйомністю від 0.5 до 20 тонн.

vyvoz musora BAW
Mersedes
півострів 554
МАН
тент 3т
vyvoz musora kamaz
КамАЗ 5410
МАН
камаз

Анонсуємо вантажоперевезення малотоннажним транспортом!

Автомобільні вантажоперевезення - це один з найбільш «ринкових» секторів економіки нашої країни. вантажопотоки, ціна яких генерується ринками, товарів і послуг, в першу чергу освоюються найбільш чуйним швидким і гнучким видом транспорту: автомобільним. Самим доступний і найпопулярніший на сьогоднішній непростий період, є малотоннажна група транспортних засобів, від 500 до 2000 кілограм вантажопідйомності. У категорію яких входить Газель з технічними характеристиками викладених на початку.

Газель на сьогоднішній день є популярним в народі автомобілем і викликає інтерес як у міських перевізників, так і в сільському господарстві, служить, як універсальний транспортний засіб на всі випадки життя. Вантажівка може перевозити вантаж вагою до півтора тонн. Завантаження автомобіля не доставить особливих зусиль - висота від підлоги платформи всього один метр. Творці «ГАЗелі» намагалися, зробити автомобіль маневреним, швидким в щільному міському потоці, щоб водій отримував задоволення від їзди на цьому автомобілі.

Вартість перевезення нижче, ніж у конкурентів!

Налагоджений робочий процес, -багаторічній досвід, дозволяють знизити тарифи

на наші перевезення в середньому, на 20% нижче, ніж у конкурентів.