доставка щебеню

Доставка щебеню за доступними цінами

Доставка щебеню за доступними цінами

Щебінь - незамінний будівельний матеріал. Його отримують шляхом дроблення різних скельних порід. Залежно від розміру отриманих зерен виділяють різні фракції щебеню. Щебінь може поділятися на різні марки за рівнем міцності, лещадністю, морозостійкості до тертя.

Замовити щебінь з доставкою просто і вигідно

компаній, здійснюють доставку цього затребуваного в будівництві сипучого матеріалу, безліч. Кожна така компанія має власний автопарк для оперативної доставки щебеню за вказаною клієнтом адресою. Щоб зробити замовлення, потрібно просто зайти на сайт, вибрати потрібну фракцію і марку щебеню, визначитися з його кількістю і вказати адресу, дату і час доставки.

Вартість щебеню може сильно різнитися.

Вона безпосередньо залежить від наступних факторів:

– Вид і походження. До найдорожчим видам щебеню відноситься гранітний. Він цінується за високий рівень міцності і морозостійкість. А найдешевше обійдеться вторинний щебінь, одержуваний шляхом переробки будівельних відходів.
– енерговитратність видобутку. Цілком природньо, що чим більше виявилися витрати на видобуток щебеню, тим вищою буде його вартість. Добувати порівняно м'який вапняк набагато простіше, ніж твердий граніт. І вартість щебеню з вапняку буде нижче.
– Різні характеристики матеріалу. наприклад, щебінь дрібних фракцій вважається більш дорогим. Враховується рівень лещадністю матеріалу, тобто змісту в ньому пластинчастих і ігловідних зерен. Чим він нижчий, тим вище якість щебеню і, відповідно, його ціна. Ще один важливий фактор - морозостійкість. Вище цінується той матеріал, який може витримати більшу кількість періодів заморозки з подальшим розморожуванням без втрати цінних якостей.
– Витрати при доставці. Транспортні витрати закладаються в кінцеву вартість матеріалу. Вони залежать від багатьох чинників, таких як відстань між кар'єром і пунктом призначення, вантажопідйомності техніки, використовуваної при перевезенні.
Не варто намагатися заощадити на доставці щебеню. Спокусившись низькою ціною можна отримати неякісний матеріал або зіткнутися з такою неприємністю, як недовантаження.

Доставка різних марок

Компанії пропонують доставку різних марок щебеню на замовлення. Вони безпосередньо залежать від рівня міцності і діляться на наступні види:
– До слабких маркам відносять М200, M300, M400. Такий щебінь використовується там, де мається на увазі мінімальний рівень навантаження на споруджувані об'єкти.
– Середніми по міцності вважаються марки М600, M800. Такий матеріал використовується при будівництві доріг, створення колон і опор, при влаштуванні фундаменту і виготовленні бетону.
– Міцним щебенем вважається марка М1000. Його активно використовують при будівництві будинків.
– Високоміцні марки щебеню це М1200 і вище. Вони вважаються найбільш затребуваними і можуть використовуватися при створенні несучих конструкцій будь-яких будівель.
Перед тим як робити замовлення, варто визначитися з маркою щебеню в залежності від того, для чого він буде використовуватися. При виникненні труднощів співробітники компанії допоможуть зробити оптимальний вибір.

переваги компаній

Звернувшись в компанію з доставки щебеню, клієнт отримує значну вигоду:
– Володіючи власним автотранспортом, компанія може доставляти замовлений щебінь оперативно в будь-який день тижня і в будь-який час.
– Надійна компанія обов'язково надасть всі документи і сертифікати, підтверджують високу якість цього будматеріалу.
– Існує можливість отримати детальну консультацію від співробітника компанії по вибору підходящого виду щебеню.
Для постійних клієнтів компанії пропонують хорошу знижку на весь спектр послуг, що допомагає істотно заощадити при замовленні щебеню з доставкою.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів